معرفی کوتاه پدیده استخر

پدیده استخر از سال 1387 به طور تخصصی در حوزه استخر و اسپا فعالیت داشته است و بیش از 1500 پروژه و نمونه کار استخر، سونا و جکوزی را به نام خود ثبت کرده است. پدیده استخر در تلاش است که با گسترش و انتقال دانش به دست آمده که با لطف خداوند متعال به پدیده استخر اهدا گردیده است را به دیگر هموطنان به صورت مقاله، سمینار، کتاب، آموزش و … منتقل کند و گامی کوچک در زمینه پیشرفت تاسیسات ساختمانی بردارد.

بیشتر بخوانید
معرفی کوتاه پدیده استخر

زمینه فعالیت پدیده استخر

+ 10000

خدمات ارائه شده

+ 100000

مشتری

+ 6000

پروژه در حوزه های مختلف

+ 13

حضور فعال در بازار

مرکــز دانـش

  • برای اجرا و پیاده سازی استخر باید بتوان بر دانش این حرفه آشنایی و تخصص داشت. پدیده استخر با تکیه بر دانش و تجربه ی چندین ساله خود مرکز دانش استخر را طراحی و آماده کرده است تا بتواند به مشتریان عزیز برای اطلاعات و دانش بیشتر کمک شایانی کند.پدیده استخر تصمیم دارد مرجعی قوی و معتبر برای ارائه و انتقال دانش بدست آمده در حوزه استخر و اسپا برای مشتریان عزیز باشد.
    بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

با تشکر از مجموعه حرفه ای پدیده استخر بابت اجرای جکوزی

Comment حامد فضلی

سلام پروژه استخر ما در گویم را پدیده استخر انجام داده بسیار عالی و با دقت ممنون از کار حرفه ای شما

Comment علی حسن زاده

سوالات متداول

چرا پدیده استخر را در زمینه ساخت، طراحی و اجرای استخر و اسپا انتخاب کنیم؟

پدیده استخر از سال 1387 تا به امروز به صورت تخصصی در اجرای استخر، سونا و جکوزی به طور پیوسته مشغول به فعالیت است و پروژه های بسیار باکیفیتی را به مشتریان عزیز ارائه داده است.

پدیده استخر، مدت زمان ساخت استخر و اسپا را چند مدت در نظر میگیرد؟

مدت زمانی که برای ساخت و اجرای استخر، سونا و جکوزی در نظر گرفته میشود بعد از نظارت از پروژه های مربوطه است و زمان ساخت نیز در قرارداد اعلام و ثبت میگردد. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و یا می توانید فرم مشاوره را در سایت پر کنید.

هزینه ساخت استخر و اسپا در پدیده استخر به چه صورت است؟

هزینه های موردنظر برای ساخت استخر، سونا و جکوزی با نظارت از پروژه کارفرماهای عزیز مشخص و تعیین خواهد شد. به همین دلیل برای برآورد قیمت با ما تماس بگیرید و یا می توانید فرم مشاوره را در سایت پر کنید.