سیلیس اوشن تک

تعداد بازدید : 200
نویسنده خبر :
منبع :
آخرین بروزرسانی : 1401/8/16

Print

PDF

0
    
11 1401 آبان

 

معرفی سیلیس شیشه‌ای اوشن تک

 

سیلیس شیشه‌ای فیلتر استخر، قادر به فیلتراسیون ذراتی به کوچکی سه میکرون است بدون آنکه نیازی به محصولات منعقدکننده وجود داشته باشد. از این رو، این محصول موجب بهبود کیفیت فیلتراسیون و کاهش میزان مصرف مواد گندزدا و سایر مواد شیمیایی استخری می‌شود. ذرات سیلیس شیشه‌ای به هم نمی‌چسبند و برخلاف سیلیس شنی، کلوخه نمی‌شوند. از این رو، حداقل افت فشار در سیستم‌هایی که سیلیس آنها از نوع شیشه‌ای است ایجاد می‌شود.
سیلیس شیشه‌ای ، جایگزینی بسیار مناسب برای سیستم فیلتراسیون چندلایه است. در فیلترهایی با سیلیس شنی، عمل جداسازی ذرات تنها در حدود 15 سانتی متر اول بستر سیلیس صورت می‌گیرد. این در حالی است که ذرات معلق در آب در سرتاسر بستر سیلیس شیشه‌ای به دام می‌افتند و کیفیت فیلتراسیون بهبود می‌یابد.
این محصول با کاهش مدت زمان بکواش، موجب صرفه جویی در مصرف آب و برق می‌شود. “سیلیس شیشه‌ای ، محصولی بادوام و سازگار با محیط زیست است.
از آنجا که چگالی سیلیس شیشه‌ای از سیلیس شنی کمتر است، مقدار سیلیس شیشه‌ای مورد نیاز برای پر کردن مخزن فیلتر، 20 درصد کمتر از میزان سیلیس شنی است که برای پر کردن همان مخزن مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

 

ویژگی‌ها و کاربردهای سیلیس شیشه‌ای استخر:

امـکان فیلتر کردن ذرات بزرگ‌تر از 3 میـکرون
ایجاد حداقل افت فشار در طی فرآیند فیلتراسیون
تولید شده با تکنولوژی و تجهیزات آلمانی
دانه‌های چند وجهی بدون لبه‌های تیز
عدم نیاز به مواد منعقد کننده اضافی
مقاومت دانه‌ها
افزایش ظرفیت فیلتراسیون
حداقل طول عمر 10 سال
محصول قابل احیا
سیلیس شیشه‌ای مگاپول در بسته بندی‌های بازیافتی با پوشش کاغذ پلی‌اتیلنی ضد آب و مقاوم در برابر اشعه‌ی فرابنفش خورشید عرضه می‌شود.

 

این محصول در زمینه های مختلفی کاربرد دارد:


استخرهای خانگی
استخرهای عمومی
آکواریوم‌ها
تاسیسات پیشرفته صنعتی مانند تصفیه خانه‌های آب و فاضلاب، پارک‌های آبی، دریاچه‌های مصنوعی، آب شیرین کن‌ها، مزارع پرورش ماهی و تاسیسات آبیاری

 

 

با دیگر محصولات دانش محور اوشن تک آشنا شوید: 

 

فیلم معرفی دیگر محصولات دانش محور اوشن تک

 

 

دیگر محصولات را در لینک زیر مشاهده بفرمایید: 

محصولات دانش محور اوشن تک

 مقالات مرتبط


نظراتـــــــــ