ساخت استخر در کیش با کمترین هزینه


طراحی، ساخت و اجرای  استخر در کیش توسط پدیده استخر

 

یکی از جزایر بسیار زیبا، جذاب، توریستی، بسیار پر بازدید و محبوب در کشور ما، جزیره کیش می‌باشد. طراحی ساختمان‌ها، فضاها، هتل‌ها و خانه‌ها در این جزیره بسیار زیبا، دیدنی و در عین ‌حال نیاز به نقشه‌کشی دقیق و متخصصانه ای دارد. در این جزیره زیبا اکثر بناها به دلیل گرمای زیاد هوا دارای استخر می‌باشند، مجموعه ما در نظر دارد، در کنار همه پروژه‌های عظیم ساخت و راه اندازی استخر، پروژه ساخت استخر در کیش را نیز به برنامه کاری و کارنامه درخشان خود اضافه کند. لازم به ذکر است که پدیده استخر پارس با بکارگیری بهترین تجهیزات، بروزترین طرح‌ها و با استفاده از افراد خبره، متخصص و باتجربه و به عنوان مجری استخر در کیش، در نظر دارد این پروژه بزرگ را با مناسب‌ترین قیمت و بالاترین کیفیت در اختیار کارفرما قرار دهد.

 

ساخت استخر در کیش

 

تجهیزات و تاسیسات های بکار رفته در ساخت استخر:

 

پس ‌از اجرا و راه ‌اندازی و تست سلامت استخر، در داخل و محیط آن از تاسیسات و تجهیزات بسیاری استفاده می‌شود. برخی از این تجهیزات به منظور بالا بردن رضایت استفاده‌کنندگان از استخر تعبیه می شوند و برخی دیگر نیز به ‌منظور پاکسازی آب و حفظ بهداشت محیط مورد استفاده قرار می‌گیرند. در اجرای استخر در کیش، سعی بر آن شده است که کلیه مراحل ساخت و راه اندازی، با بکار گیری بهترین تجهیزات انجام شده و رضایت خاطر کارفرمایان فراهم شود.

 

طراحی استخر در کیش

 

در ادامه به بیان برخی از تاسیساتی که در ساخت استخر بکار گرفته می‌شوند، خواهیم پرداخت. در حالت کلی تاسیسات استخر در دو دسته کلی طبقه ‌بندی می‌شوند:

 


1- تاسیسات مربوط به خود استخر و سیستم گردش و تصفیه آب داخل آن: این تاسیسات شامل پمپ‌ها، فیلترها، مبدل‌ها، شیرهای خالی و پرکن، ضدعفونی کننده‌ها و منابع بالانس می‌باشند.

 

  • لوازم مورد نیاز برای تخلیه استخر: در واقع در کفشور استخر، مکنده هایی وجود دارد که وظیفه مکش آب و انتقال آن به سمت پمپ تصفیه را برعهده دارند. البته از دیگر مکنده هایی که در استخر استفاده می‌شوند آن هایی هستند که آب را به سمت تاسیسات مربوط به آبنما و فواره ارسال می‌کنند.

  • - اسکیمرها: اسکیمر از تجهیزاتی هستند که در دیواره‌های استخر و هم‌ سطح با آب آن قرار داده می شوند، وظیفه آن‌ها جمع کردن و خارج کردن آلودگی‌های موجود در سطح آب استخر می‌پاشد. بسته به اندازه استخر، تعداد اسکیمرها متغیر خواهند بود، اما در اکثر استخرها از یک اسکیمر استفاده می شود. در داخل وب سایت ما اسکیمر های IML در مدل های A-001 و E-010 و E-12NORM که از بهترین برندهای موجود در ایران می باشند، موجود بوده و به صورت آنلاین به فروش می رسند. در پروژه ساخت استخر در کیش از اسکیمر های اسپانیایی با کیفیت استفاده خواهد شد.

  • - هیتر استخر: همان طور که از اسم آن پیداست، وظیفه گرم کردن و متعادل کردن دمای آب استخر را برعهده دارد. این وسیله در مسیر عبور آب از فیلتر به سمت استخر قرار گرفته و دمای آب را متناسب با دمای بدن می کند.

  • - بخش تزریق مواد شیمیایی: در بسیاری از استخرهای مجهز و بزرگ، یک سیستم تمام اتوماتیک برای کنترل کلر و PH آب وجود دارد. در واقع این سیستم گردشی که از اتصالات و لوله کشی‌ها و بخش‌های مختلف تشکیل‌ شده است، وظیفه کنترل کیفی مولکول‌های آب را برعهده دارد و به میزان لازم از مواد ضدعفونی‌کننده، کلر و مواد شیمیایی تنظیم‌کننده PH آب استفاده کرده و آب را بهینه می‌کند.
    در پروژه ساخت استخر در کیش، به دلیل اندازه بزرگ استخرها، از بهترین تجهیزات به منظور متعادل سازی و بهینه سازی کیفیت آب استفاده شده و PH آب در بهترین مقدار خود حفظ می شود.

 

نظراتـــــــــ