ساخت استخر در قشم با کمترین هزینه


طراحی، ساخت و اجرای استخر در قشم توسط پدیده استخر

 

مجموعه بزرگ پدیده استخر پارس، با انجام پروژه‌های وسیعی در زمینه ساخت انواع استخر، در نظر دارد پروژه ساخت استخر در قشم را به واسطه کلیه تجهیزات استخر باکیفیت خود، در زمان بسیار کم و با هزینه‌ای بسیار مناسب به انجام برساند. در این مقاله می خواهیم اطلاعاتی پیرامون مراحل ساخت استخر تا رسیدن به مرحله نهایی را در اختیار شما قرار دهیم. 

 

ساخت استخر در قشم

ساخت استخر در قشم با کمترین هزینه

 

پروژه‌های راه ‌اندازی و اجرای استخر در سراسر کشور ما کم نیستند و شرکت ‌های بزرگ بی ‌شماری در این زمینه فعالیت داشته و پروژه‌های عظیمی را به انجام می ‌رسانند. اما باید در نظر داشته باشید که همه این شرکت‌ها توانایی طراحی و پیاده‌سازی استخر با درجه اطمینان بالا و کیفیت خوب را ندارند. مجموعه ما به ‌عنوان یک شرکت بسیار بزرگ و با سابقه در زمینه ساخت استخر در نظر دارد که پروژه ساخت استخر در قشم را با پشتوانه‌ای از تجربه و سابقه درخشان خود به مرحله اجرا برساند. پدیده استخر پارس، به عنوان مجری استخر در قشم، کلیه مراحل کار را به واسطه تجهیزات و نیروهای متخصص خود انجام داده و پروژه‌ای با اطمینان بالا و ضمانتی راستین به مشتری خود تقدیم می کند.

 

طراحی استخر در قشم

 

مراحل ساخت و اجرای استخر:

در ساخت استخرهای شخصی و خانگی و همچنین استخرهای بزرگ، مراحل راه‌اندازی و اجرا یکسان هستند اما با توجه به اندازه‌ی استخر، جنس خاک، محیط اجرایی، میزان فضای موجود و تجهیزات و امکاناتی که برای استخر و محیط آن مد نظر کارفرما است، زمان اتمام کار متغیر خواهد بود. در مجموع، در راه‌اندازی استخر مراحل زیر طی می‌شوند که به بیان و شرح آن‌ ها خواهیم پرداخت:

 

1- تعیین موقعیت اجرایی استخر:

 

انتخاب محل مناسب برای ساخت استخر، به ‌اندازه کیفیت ساخت آن اهمیت دارد و چنانچه محل مناسبی برای اجرای آن انتخاب نشود، هزینه‌های صرف شده، به هدر رفته و حتی گاهی ممکن است به دوباره‌کاری بینجامد.

نظراتـــــــــ