ضمانت اصالت کالا

پدیده استخر اصالت تمامی کالاهای موجود در سایت را تضمین کرده و همه آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند. با توجه به اینکه پدیده استخر برای تأمین کالاهای ارائه‌شده در وب‌سایت، تنها از محصولات خود پدیده استخر یا محصولات شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی استفاده می‌کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای اصل را که هیچ‌گونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده است، از پدیده استخر خریداری می‌کنند.
واردکنندگان قانونی که با مجوز از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت در کشور فعالیت می‌کنند و اسامی آن‌ها در سایت این وزارتخانه نیز منعکس شده، می‌بایست گارانتی و خدمات پس از فروش نیز ارائه کنند؛ بنابراین گارانتی این‌گونه شرکت‌ها، گارانتی معتبر محسوب می‌شود. کلیه محصولات ارائه‌شده در وب‌سایت پدیده استخر توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند.
لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال اعم از نرم‌افزاری و سخت‌افزاری و سایر موارد مواجه شوند، بررسی مسئله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی کننده مربوط است و پدیده استخر هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت. کلیه کالاهایی که در پدیده استخر عرضه می‌شوند نو و اصلی بوده و به‌هیچ‌عنوان کالای کارکرده و یا غیر اصلی در سایت پدیده استخر به فروش نمی‌رسد.
ازآنجاکه پدیده استخر برای تأمین کالاهای ارائه‌شده در فروشگاه، تنها با شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالاهای خریداری‌شده از پدیده استخر معتبر و هیچ‌گونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده است. شرکت‌هایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نیستند و یا مجوز نمایندگی رسمی ندارند امکان واردات کالا را ندارند و فعالیت آن‌ها غیرقانونی محسوب می‌شود. ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تأثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار ایران و سایر کشورها ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که در این کشور تولید شده‌اند.

شایان‌ذکر است محصولات ارائه‌شده توسط پدیده استخر مخصوصاً در زمینه ساخت استخر، سونا و جکوزی از بهترین تولیدکنندگان کشورهای اروپایی و برخی از محصولات به دلیل امکان کاهش قیمت از کشورهای آسیایی تأمین و ارائه می‌گردد که به‌صورت کامل و شفاف این موضوع به اطلاع خریدار خواهد رسید.